Zatrudniamy zawodowo!

Szukasz pracownika zza granicy? A może chcesz znaleźć pracę w Polsce?
DS-Communication to wszystko, czego potrzebujesz, aby zatrudniać lub być zatrudnionym.

CO

ROBIMY?

Codzienna praca DS-Com? Dajemy pracę i dajemy pracowników. Jeśli szukasz zatrudnienia w Polsce lub pracownika zza granicy (Ukraina, Białoruś, Rosja, Niemcy) to dobrze trafiłeś. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze procesu rekrutacyjnego pracowników z Polski i zza granicy m.in. dla branży transportowej, produkcyjnej, budowlanej czy IT. Szybko, kompleksowo i skutecznie. Zapraszamy do kontaktu!

Szukasz zatrudnienia?
W takim razie trafiłeś idealnie!

Oferty pracy dla Ukraińców to coś czego szukasz? A może jesteś z Białorusi, Niemiec, Rosji i chcesz znaleźć dobrze płatną pracę w Polsce? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści to rodowici Ukraincy, doskonale znający język i rzeczywistość rynkową kraju. Pomożemy Ci znaleźć dobrą pracę!

SZUKASZ PRACOWNIKA?

Już nie musisz.
W DS – Communication zrobimy to za Ciebie!

  • Accumsan tincidunt vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et porttitor at sem vestib ulum ante nulla porttitor.

    James L. Baker Mountaineer
  • Porttitor accumsan tincidunt vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et porttitor at sem vestib ulum ante

    Brian T. Graves Mountaineer
  • Nulla porttitor accumsan tincidunt vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et porttitor at sem vestib ulum ante.

    Sarah B. Wall Mountaineer

FAQ

Zobacz najczęściej pojawiające się pytania

Interesuje mnie zatrudnienie pracownika z Ukrainy. Dobrze trafiłem?

Oczywiście! W Ds Communication zajmujemy się kompleksowym doradztwem personalnym, a naszą specjalizacją jest właśnie Ukraina. Jeśli pracownik z Ukrainy to pracownik, którego szukasz, napisz do nas – nie tylko znajdziemy odpowiednią osobę, ale i załatwimy wszystkie formalności.

Jak zatrudnić pracownika z Ukrainy?

Pytanie jak zatrudnić pracownika z Ukrainy często słyszymy od naszych klientów – odpowiedź jest jedna – zatrudnić specjalistów, którzy doskonale znają język, realia i przepisy w obu krajach, dzięki czemu mogą kompleksowo zdobyć pracownika dla każdej firmy i na różnych szczeblach. To oszczędność czasu i pieniędzy.

Szukam kierowcy. Możecie mi pomóc?

Kierowca CE z ukrainy, Kierowcy z Ukrainy, kierowca z ukrainy praca

Kierowcy z Ukrainy to świetni pracownicy , dlatego popyt na nich stale rośnie. Zajmujemy się kompleksowo zatrudnianiem również w tym sektorze. Kierowca z Ukrainy praca to coś, czego szukasz? Napisz do nas! Pomożemy Ci znaleźć dobrą pracę 😉

Dlaczego warto wybrać właśnie DS Communication?

Bo doskonale znamy rynek – zatrudniamy świetnych ludzi z Ukrainy, którzy nie tylko mają długie doświadczenie w HR, ale i biegle władają językiem ukraińskim, znają realia. Dzięki temu nasza praca jest szybka i niebywale skuteczna. Pracownicy ze Wschodu są obecnie niezwykle popularni, a dla nas zatrudnienie pracownika z Ukrainy to bułka z masłem 😉 Specjalizujemy się również w Białorusi, Rosji i Niemczech.

Jestem Ukraińcem, szukam pracy w Polsce.

Praca dla Ukrainców w Polsce jest dość łatwo dostępna, jeśli wiesz gdzie szukać. W DS-Com pomagamy naszym kolegom z Ukrainy znaleźć pracę w Polsce. Sami jesteśmy Ukraińcami, doskonale więc zdajemy sobie sprawę z przeszkód, jakie mogą spotykać na drodze do zatrudnienia w tym kraju. Napisz do nas – na pewno coś się znajdzie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 530 900 528

BIURO@DS-COM.PL

OBSERWUJ NAS

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

Pokaż mapę

© 2016 TOKE STUDIO