ZOBACZ NASZE OFERTY PRACY!

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty, wyślij nam swoje CV

Kogo poszukujemy?

Zatrudniamy pracowników do bardzo wielu branż i wciąż rozszerzamy ofertę – dlatego nie bój się do nas pisać, wysyłać CV, dzwonić – z pewnością znajdziemy dla Ciebie dobrą ofertę. U nas niczego nie ryzykujesz. Mówimy bardzo dobrze w języku ukraińskim, niemieckim, angielskim, rosyjskim. Czekamy na kontakt z Twojej strony!

Dlaczego warto?

Mówimy w Twoim języku

Bez problemu porozumiewamy się w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim i ukraińskim. Zadzwoń do nas – porozmawiamy o Twojej przyszłości zawodowej w Polsce.

Baza pracodawców

Dysponujemy bazą pracodawców w Polsce, którzy na bieżąco potrzebują pracowników do swoich potrzeb. Dzięki nam możesz znaleźć pracę szybciej, niż bezskutecznie wysyłając kolejne CV.

Pomagamy w formalnościach

Nasz zespół to Ukraińcy. Doskonale znamy realia zatrudnienia w nowym kraju i rozumiemy Twoją sytuację. Pomagamy załatwić papiery, dogadać się z pracodawcą i odnaleźć w nowej rzeczywistości w Polsce.

Różne branże

Zatrudniamy pracowników z różnych branż, w zależności od dynamicznie zmieniającego się rynku. Pochwal się swoimi umiejętnościami, a my znajdziemy pracodawcę, który będzie ich potrzebował.

Nic nie ryzykujesz

Nasza pomoc dla Ciebie jest w 100% darmowa. Cały koszt naszej pracy i rekrutacji pokrywa pracodawca. Zgłaszając się do nas, nic nie ryzykujesz, a możesz zyskać nową pracę.

Pracujemy na czas

Wiemy, że szukasz pracodawcy szybko i na wczoraj. Rozumiemy ten pośpiech, dlatego staramy się znaleźć Ci pracę tak szybko, jak to możliwe. Być może jeden z naszych pracodawców, właśnie na Ciebie czeka.

ZOBACZ CO O NAS MÓWIĄ

  • Accumsan tincidunt vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et porttitor at sem vestib ulum ante nulla porttitor.

    James L. Baker Mountaineer
  • Porttitor accumsan tincidunt vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et porttitor at sem vestib ulum ante

    Brian T. Graves Mountaineer
  • Nulla porttitor accumsan tincidunt vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et porttitor at sem vestib ulum ante.

    Sarah B. Wall Mountaineer

OBSERWUJ NAS

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

Pokaż mapę

© 2016 TOKE STUDIO