Szukasz pracownika?

My znajdziemy go dla Ciebie!

Czas na nowych pracowników!

Dlaczego warto?

Międzynarodowy zespół
Mówimy biegle wieloma językami, dlatego bez trudu potrafimy znaleźć pracowników. Niemal z całej Europy!
Postaw na doświadczony zespół specjalistów, którzy biegle znają język ukraiński, rosyjski, polski, niemiecki i angielski. Dzięki temu nie mamy problemu z rekrutacją pracowników na różnych szczeblach. Zespół DS-Communication to ambitni młodzi ludzie z różnych krajów, którzy znają się na swojej robocie, jak nikt.
Specjalizacja w Ukrainie
Zatrudnienie pracownika z Ukrainy dla nas to pikuś. Pracownicy ze Wschodu to nasza specjalność od wielu lat, dlatego dostarczamy pracodawcom najlepszych pracowników w krótkim czasie.
Ds-Communication to firma, która od początku stawia na specjalizację na rynku ukraińskim. Nasz zespół to międzynarodowa ekipa, również z Ukrainy, która bardzo dobrze zna ten rynek i przez co wykonuje swoją pracę z niezwykłą skutecznością.
Bez ryzyka
Stawiając na DS Com niczym nie ryzykujesz. Płatność za naszą pracę otrzymujemy dopiero wtedy, kiedy znajdziesz idealnego kandydata. Nie musisz nam ufać. Przekonasz się, że damy radę.
W DS Communication stawiamy na zaufanie. Bez efektów nie ma zapłaty, dlatego dajemy z siebie absolutnie wszystko. U nas nie ma ryzyka. Dzięki tej elastyczności bez problemu zdobywamy klientów.
Szybkie realizacje
Nie dajemy na siebie czekać! Znajdujemy pracowników tak szybko, jak to możliwe. Mamy stałych kontrahentów i gotową bazę na Ukrainie. Pracownika możesz mieć już jutro.
Szybkie realizacje to jeden z naszych największych atutów. Współpracujemy z kilkoma kontrahentami na Ukrainie, dzięki czemu potrafimy znaleźć kandydatów niezwykle szybko. Wybierając DS-Comunication możesz być pewien, że Twój zespół powiększy się lada chwila.
Doświadczenie w HR
Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w branży HR dla różnych firm i na różnych szczeblach. Doskonale znamy się na doradztwie personalnym. Robimy to od kilku lat. To doświadczenie skutecznie wykorzystujemy w naszej codziennej pracy.
Nasi specjaliści to ekipa nie tylko mówiąca wieloma językami, ale i z długoletnim doświadczeniem zawodowym w branży rekrutacyjnej. Zdobyte przez lata doświadczenie, doskonała znajomość języków obcych i wiedza na temat rynku, pozwala nam na skuteczne zatrudnianie. Postaw na specjalistów w branży!
Kompleksowa oferta
Zatrudniając Ds Communication nie musisz o nic się martwić. Znajdujemy pracowników, załatwiamy formalności, rozwiązujemy problemy. Szybko i skutecznie.
Zatrudnienie pracowników ze Wschodu na własną rękę może być nie tylko czasochłonnym, ale i karkołomnym zadaniem. Wybierając naszą firmę masz gwarancje, że otrzymasz pracownika w 100% dostosowanego do Twojego stanowiska, sprawdzonego i ze wszystkimi papierami. To oszczędność czasu i pieniędzy.

Z nami Twój biznes urośnie!

Oto przykładowy proces rekrutacji

 • Podpisanie umowy

  Na dobry start

 • Określenie profilu Kandydata

  Kogo szukasz?

 • Przedstawienie Kandydata

  Oceń możliwości

 • Brak akceptacji

  Przedstawienie nowego Kandydata

 • Akceptacja

  Rozliczenie umowy

Gotowy?

To świetnie!

Czas na nowy zastrzyk energii w Twojej firmie! Dzięki nam szybko znajdziesz nowego, wykwalifikowanego pracownika, który pomoże Ci rozwijać Twój biznes.
Skontaktuj się z nami! To nic nie kosztuje 😉

Zostaw wiadomość

Odpiszemy szybciej, niż myślisz!

OBSERWUJ NAS

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

Pokaż mapę

© 2016 TOKE STUDIO