MIĘDZYNARODOWY ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Siłą DS-Communication są ludzie. Stawiamy na świetny zespół, mówiący wieloma językami, z wieloletnim doświadczeniem w branży HR. Właśnie dzięki temu odnieśliśmy sukces.

Czas na pracę!

Dlaczego

warto?

Wybierz DS-Communication!

Inni zatrudniają wszystkich. My zatrudniamy pracowników ze Wschodu najlepiej. Powód? Sami jesteśmy z Ukrainy i doskonale znamy nie tylko język, ale i realia zatrudnienia w Polsce. Z własnego doświadczenia. Dzięki temu szybko łapiemy wspólny język z pracownikami ze Wschodu – to korzyść zarówno dla osób, które szukają pracy, jak i dla pracodawców. Znamy się na tym co robimy. Zatrudniamy i dajemy pracę już od wielu lat! Zaufaj doświadczeniu. Postaw na specjalistów w branży.

Doświadczenie w branży HR
Znajomość języków obcych
Wiedza na temat rynku Wschodniego

Postaw na specjalistów z branży!

Sprawdź dlaczego warto nam zaufać

70
Znajomość języków obcych
99
Zespół specjalistów
82
Doświadczenie w branży HR
82
Wielu zadowolonych klientów

Pytania?

Zatrudniamy najlepszych! Pracownicy ze Wschodu to nasza specjalność. Zobacz, o co najczęściej pytają nas klienci. Jeśli nadal masz wątpliwości, dodatkowe pytania, cokolwiek – czekamy na wiadomość!

Chętnie zatrudnię Ukraińca i chcę się z Wami spotkać.

Biuro Ds-Communication mieści się we Wrocławiu i tutaj najczęściej spotykamy się z klientami. Jeśli jednak zlecenie jest duże, to nie ma problemu, żeby umówić się na spotkanie w Twoim mieście. Skontaktuj się z nami, porozmawiamy o szczegółach.

Skąd mam wiedzieć, czy warto Wam zaufać?

Nie musisz nam ufać – płatności za naszą pracę dokonujesz dopiero wtedy, kiedy znajdziemy Ci pracownika. Nic więc nie ryzykujesz, a możesz przekonać się o naszym profesjonalizmie i wysokiej skuteczności. Wygodne, prawda?

Jestem Ukraińcem. Dlaczego Ds-Com?

Bo też jesteśmy Ukraińcami! Przyjechaliśmy do Polski wiele lat temu, kilka lat temu, niedawno. Znamy polski rynek, polskie realia, bo sami kiedyś szukaliśmy pracy w tym kraju. Właśnie dlatego możesz nam zaufać.

Jakich pracowników zatrudniacie?

Nasza specjalizacja to pracownicy ze Wschodu. Szukamy pracowników z Ukrainy, Białorusi, Rosji – pracowników różnych branż, na różnych szczeblach.

Jak wygląda proces zatrudnienia?

Wszystko zależy od konkretnego zlecenia  – skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na pytania i opowiemy o wszystkich szczegółach.

Nasi klienci

Zobacz dla kogo pracowaliśmy

Z kim będziesz w kontakcie?

Najważniejsi w zespole

DLA PRACODAWCÓW

Dmytro Cisar

biuro@ds-com.pl
d.cisar@ds-com.pl
+48 530 900 528

DLA KANDYDATÓW

Serhii Homeniuk

ukraina@ds-com.pl
+48 530 600 664
+380 99 674 73 28
Skype – ds-communication

OBSERWUJ NAS

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

Pokaż mapę

© 2016 TOKE STUDIO