Postaw na specjalistów
z branży!

Szukasz pracownika? My znajdziemy go dla Ciebie.

Siłą DS-Communication są ludzie. Stawiamy na świetny zespół, mówiący wieloma językami, z wieloletnim doświadczeniem w branży HR. Właśnie dzięki temu odnieśliśmy sukces.

Oferujemy doświadczony zespół specjalistów, który biegle zna język ukraiński, rosyjski, polski, niemiecki i angielski. Dzięki temu nie mamy problemu z rekrutacją pracowników na różnych szczeblach. Zespół DS-Communication to ambitni młodzi ludzie z różnych krajów, którzy znają się na swojej robocie, jak nikt.

W DS Communication stawiamy na zaufanie. Bez efektów nie ma zapłaty, dlatego dajemy z siebie absolutnie wszystko. U nas nie ma ryzyka. Dzięki tej elastyczności bez problemu zdobywamy klientów.

Międzynarodowy zespół

Mówimy biegle wieloma językami, dlatego bez trudu potrafimy znaleźć pracowników. Niemal z całej Europy!

Specjalizacja w Ukrainie

Zatrudnienie pracownika z Ukrainy dla nas to pikuś. Pracownicy ze Wschodu to nasza specjalność od wielu lat, dlatego dostarczamy pracodawcom najlepszych pracowników w krótkim czasie.

Bez ryzyka

Stawiając na DS Com niczym nie ryzykujesz. Płatność za naszą pracę otrzymujemy dopiero wtedy, kiedy znajdziesz idealnego kandydata. Nie musisz nam ufać. Przekonasz się, że damy radę.

Szybkie realizacje

Nie dajemy na siebie czekać! Znajdujemy pracowników tak szybko, jak to możliwe. Mamy stałych kontrahentów i gotową bazę na Ukrainie. Pracownika możesz mieć już jutro.

Doświadczenie w HR

Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w branży HR dla różnych firm i na różnych szczeblach. Doskonale znamy się na doradztwie personalnym. Robimy to od kilku lat. To doświadczenie skutecznie wykorzystujemy w naszej codziennej pracy.

Kompleksowa oferta

Zatrudniając Ds Communication nie musisz o nic się martwić. Znajdujemy pracowników, załatwiamy formalności, rozwiązujemy problemy. Szybko i skutecznie.

Kandydatów
Pracodawców
Ofert pracy

Masz pytania?

Chętnie na nie odpowiemy, napisz do nas lub zadzwoń: +48 530 900 528
Napisz